Spedytor Międzynarodowy

2 500,00 - 3 100,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Złotów
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 2 500,00 - 3 100,00 zł
  • Dodano 2019.07.05

Opis stanowiska

praca spedytor Złotów, praca logistyk Złotów

Organizowanie poszczególnych etapów usługi spedycyjno-przewozowej
Współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami i innymi komórkami organizacyjnymi
Zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom
Realizacja założeń budżetowych i jakościowych
Dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej

Wymagania

masz doświadczenie w obsłudze projektów i zleceń spedycyjnych
bardzo dobrze znasz lokalny rynek spedycyjny
dobrze znasz j. angielski
umiesz analizować i rozwiązywać problemy
lubisz pracować w dynamicznym i nieprzewidywalnym otoczeniu
cechuje cię nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie
jesteś zainteresowany zapewnieniem doskonałej obsługi naszym klientom
potrafisz efektywnie współpracować z innymi
Oferujemy

Umowa o pracę
Prywatna opieka medyczna
Karta sportowa
Work-life balance
Motywacyjny system wynagrodzeń

Ważne do: 2020.07.04, wyświetleń: 115

nr ogłoszenia: 2522